Új jelszó kérése

Házhozszállítás

allasajanlat

Cégünk munkatársakat keres az alábbi munkakörök betöltésére:

TERÜLETI KÉPVISELŐ (Teljes munkaidő)

Feladatai:
    • új vevők felkutatása, kapcsolattartása a meglévő vevőkörrel
    • központi akciók és marketing aktivitások kommunikálása a vevők felé
    • a vevőkör kezelése, ügyintézés
    • szaktanácsadás

Elvárások:

    • legalább középfokú iskolai végzettség
    • angol nyelvtudás előny
    • hasonló területen szerzett tapasztalat előny
    • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
    • dinamikus egyéniség, önálló munkavégzés, célorientáltság
    • "B" kategóriás jogosítvány
    • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel)

Amit nyújtunk:

    • stabil háttér
    • fiatal, dinamikus csapat
    • versenyképes jövedelem
    • céges személygépkocsi
    • telefon

Munkavégzés helye:

    • Központ: Budapest
    • Magyarország teljes területe

KERESKEDELMI ASSZISZTENS (6 órás munkaidő)

Feladatai:
    • adminisztrációs napi feladatok ellátása
    • rendelések számítógépes kezelése, teljesítések megszervezése
    • könyvelés előkészítése, szállító számlák formai és tartalmi ellenőrzése
    • adatrögzítési feladatok (pl: iktatás, számlák készletnyilvántartásban rögzítése, egyéb listák készítése)

Elvárások:

    • angol nyelvtudás előny, de nem feltétel
    • pontosság, megbízhatóság, ápolt-üzleties megjelenés

    • fiatal, dinamikus, jó kedvű csapat

    • Budapest

Jelentkezni önéletrajzzal az info@gao.hu email címen lehet

Webáruház készítés